גאדג'טים לרכב בשנת 2023

גאדג'טים לרכב בשנת 2023

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הרכב הוא אחת האהבות הגדולות של בעלי הרכבים. רובם מטפחים אותם ודואגים להם הן מכאנית והן בנושא הניקיון שלהם ולכן חשוב להם לרכוש אביזרים שיסייעו להם ביום יום.

גאדג'טים לרכב

קיימים ג'אדג'טים מדליקים רבים לרכב שעד שלא רוכשים או משתמשים בהם, לא מבינים עד כמה הם מסייעים לנהגים ביום יום שלהם. זו הסיבה שחשוב לנהגים להתעדכן בכל המידע החדש ובהתאם לצורך ולהתאמה הם רוכשים את המוצרים הנחוצים להם. במקרים רבים הם מרגישים שהפריט הקטן יעשה עבורם הבדל משמעותי בחייהם ויקל עליהם בסיטואציות שונות.
כך לדוגמה הם קונים מוצרים שיסייעו להם מכאנית בטיפול ברכב במקרי צורך כמו בוסטר הנעה, משאבת אוויר נטענת, תרסיס למניעת אדים שיעזור להם מאד לראות את הדרך בימים גשומים וסוערים ועוד.

פריטים שימושיים בעת הנהיגה ברכב

כשנוהגים לבד או עם הילדים, יש כמה מוצרים שיכולים ליצור נסיעה הרבה יותר נוחה כמו לדוגמה מחזיק סמרטפון שמותאם למושב האחורי, מגן שמש שמניחים בעת שהרכב חונה וכך לקראת תחילת הנסיעה ההגה אינו חם וכך נוח לנהוג מיד ללא צורך להמתין עד שהאפקטיביות של המזגן תקרר את המקום. כמו כן כיסוי נגה מעור שמאפשר נסיעה חלקה ונוחה ביותר בעת הסיבובים, או משענת ראש צוואר שהיא נוחה ביותר הן למבוגרים והן לילדים בעת הנסיעה.
רבים מאתנו נכנסים לרכב עם כוס קפה ולכן מעמד כוסות הוא צורך אלמנטרי. קל להניח את הכוס בתוכו וליהנות מהעובדה שקל לשתות את המשקה החם מעת לעת וגם מהעובדה שהכוס מקובעת ולכן הנוזל לא יישפך. נעים גם לנסוע ברכב לאחר שהוא רוסס בתרסיס בעל ריח משגע והדבר מעניק אווירה מעולה לכל יושבי הרכב.

הטכנולוגיה ברכב החדשני

מצלמה אלחוטית לרכב היא כבר מזמן לא מוצר של מותרות. חשוב מאד לתעד את כל מה שקורה במהלך הדרך הן בצד של הנהג והן לגבי הרכבים הנוסעים בקרבתו של הרכב. זה חשוב במקרה של חלילה תאונת דרכים או שוטר שמבקש לעצור את הנהג מסיבה כל שהיא. כאשר יש הוכחה שלא בוצעה כל עבירה, מדובר בנתון שהוא קריטי בחשיבותו.
בנוסף לכך חשוב שיהיה בכל רכב מעמד נוח וקומפקטי עבור הטלפון הסלולרי כך שיהיה נוח להשתמש בדיבורית ובמערכות המידע אשר ממוקמות על הצג לאורכה של הנסיעה. מטען כפול המותאם לכל סוגי הטלפונים הן לאנדרואיד והן לאייפון הוא צורך אלמנטרי כדי שכל הנוסעים יוכלו להטעין את הטלפונים שלהם בזמן הנסיעה.

הנראות של הרכבים

כולם רוצים שהרכב שלהם יהיה תמיד נקי, מצוחצח וללא שריטות. לצורך כך כדאי לרכוש תרסיס לחידוש ולהברקת הרכב וגם מסיר שריטות וכך תוך כמה פעולות בסיסיות יוצרים חידוש של מראה הרכב והוא שוב נראה בדיוק כמו הרכב החדש שנרכש לא מכבר.
להשלמת הפעולות האלו חשוב לבצע גם ניקיון פנימי באוטו, והדרך הקלה ביותר היא באמצעות שואב אבק אלחוטי אשר מאפשר שאיבה מאסיבית של כל הפירורים והאבק שמצטבר על המושבים הקדמיים, האחוריים ובתא המטען. בתום הניקיון כיף לשבת ברכב ולנסוע בו לכל מקום.

אחסון ברכב

לכולנו יש פריטים הן בחלק הקדמי של הרכב והן בתא המטען. אפשר לקנות ארגונית נוחה מאד שהיא בעלת כמה תאים בגדלים שונים ובתוכם לאחסן את המוצרים השימושיים, כדי שיהיה קל למצוא אותם בעת הצורך, מטליות, מברגים, מגבונים וכל מוצר אחר שיש בו צורך ביום יום.
אם אתם מעוניינים בעוד גאדג'טים לרכב, ממליץ לכם לבדוק את Led4You

לחזרה לחלק מסוים בעמוד זה:

פוסטים קשורים

גאדג'טים לרכב בשנת 2023
לבית ולגינה

גאדג'טים לרכב בשנת 2023

הרכב הוא אחת האהבות הגדולות של בעלי הרכבים. רובם מטפחים אותם ודואגים להם הן מכאנית והן בנושא הניקיון שלהם ולכן חשוב להם לרכוש אביזרים שיסייעו

טפט מול מדבקות קיר
לבית ולגינה

טפט מול מדבקות קיר

טפט הוא דרך מסורתית לקשט את קירות החדר. בדרך כלל תולים את הנייר מהקיר באמצעות משחה, ולאחר מכן מחליקים אותו לכיסוי כל המשטח. זה יכול